Stüdyo Odası Akustik Yalıtım

Stüdyo Odası Akustik Yalıtım

Stüdyo salonu akustik izolasyonuyapılan ses kaydının daha kaliteli olması için yapılır. Evde stüdyo kurmak istiyorsanız gerekli desteği bizden alabilirsiniz.

Hoparlörden çıkan sesler duvara veya tavana çarpabilir. Bunu test etmek için alkış çalarak ses nelerde yankılanır tespit edilir ve gerekli ses yutumu sağlayacak malzemeler ile kapatılır.

Ev stüdyo odası akustik izolasyon uygulamasında ses kayıt cihazı olarak kullanabileceğiniz malzemeler ; Bilgisayar, Ses Kartı, Mikrofon, Müzik Kayıt/İşleme Programı (DAW), Dinleme sistemi (kulaklık ve/veya referans monitörü), Gerekli kablolar (mikrofon kablosu, enstrüman kablosu vb.)

Müzik odalarıyla beraber ortak bir oda da kullanılabilir stüdyo odalarında yapılan ses kayıt çalışmalarının kalitesini arttırmak için ses yalıtımı yapılır. Ses izolasyonu ve yalıtım uygulamalarında akustik panel, akustik sünger veya dekoratif malzemeler kullanılarak ortam dekorasyonu arttırılırken yankı yalıtımı da sağlanmış olur. Stüdyo odası akustik izolasyon malzemeleri (akustik panel vb.) ve ses izolasyonu hakkında bilgi almak için 0850 304 08 52  i arayabilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Ürünlerimiz Hakkında Teknik Bilgi ve Sipariş Vermek İçin

Stüdyo Odası Ses Yalıtımı Hakkında Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin